SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Matskedar 15354477
nr 1535 4477
Matskedar
7 st, bland annat Franska liljan, silver, 1800-tal. Längd: 22 ca. Vikt: 370g ca
Utrop:
1.600 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 24 april 2023
kl 19:33:21
1.400 kr
1.600 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.